تاريخچه تاسيس :

 كاريابي برزمهر در سال 1383 با مجوز رسمي از وزارت كار و امور اجتماعي  آغاز به كار كرد .اين كاريابي در زمينه هاي  تامین نیرو و اشتغال زایی در زمینه های مختلف مهارتي از قبيل نيروهاي نیمه ماهر , ماهر و متخصص و در گروههای مختلف تحصیلی : دیپلم- فوق دیپلم- لیسانس و... و گروههای مهندسی - پزشکی - پرستاری - فیزیوتراپ -رادیولوژیست - مامایی و ... فعالیت داشته و توانسته بیشترین آمار را در سطح استان خراسان جهت تعداد عضو ثبت  نامي  كارجو و كارفرما داشته باشد و خدمات خود را در زمينه اطلاع رساني و اشتغال به نحو احسن در اختیار کارجویان خویش  قراردهد . این  كاريابي سعي كرده است يكي از فعال ترين كاريابي ها در سطح استان باشد. همچنين اين شركت نه تنها  درسطح استان خراسان فعاليت داشته بلكه در استان هاي مختلف كشور نيز در اشتغالزايي نقش بسزايي دارد  . این  مركز با در اختیار  داشتن بانک اطلاعاتی جامع و کامل توانسته نیازهای کارفرمایان را تامین نموده و با مشاوره و راهنمایی افراد کارجو  به سمت  شغلهای مورد نیازگام موثری را جهت اشتغال جوانان استان بردارد. کاریابی برزمهر این افتخار را دارد که با مشاوره و  راهنمایی کارجویان  و کارفرمایان و برقراری پل ارتباطي بین این دو نیرو و با استفاده  از بانک اطلاعاتی و برنامه نرم افزاری كاريابي  ، نیروی توانمند و  متخصص را در اختیار کارفرمایان قرار دهد.

كاريابي اينترنتي :

از اوايل سال  1390 كليه كارهاي مربوط به كارفرمايان و كارجويان محترم در زمينه كاريابي از قبيل ثبت نام نيروها , گرفتن معرفي نامه , براي كارجويان و انتخاب نيروهاي آماده به كار و ثبت درخواست نيروها, براي كارفرمايان از طريق سايت انجام مي پذيرد و ديگر لازم نيست كارجويان و كارفرمايان محترم زمان و هزينه اي جهت آمدن به كاريابي صرف كنند .

در نهايت قابل ذكر است كه اطلاعات اين سايت هميشه به روز و تيم پشيباني كاريابي به صورت آن لاين در خدمت مراجعه  كنندگان  محترم مي باشد .

درباره ی مدیریت :

در سال 1394 مدیریت کاریابی به خانم وفا توکلی  که حدود 6 سال سابقه کار در کاریابی دارد تغییر یافت.